Elevkåren

 

Information till åk 1

 

Stadgar för Norra Reals Elevkår
Årsmötesprotokoll 2016-02-24

 

Elevkårens styrelse 2016/2017

Elevkåren är en fristående förening för skolans elever med syftet att bidra till en mer givande skolgång.

Vill du komma i kontakt med styrelsen? Maila norraselevkar@gmail.com 

 

Ordförande: Laura Larsson-Kapp, 0761842033, laura-kapp@hotmail.com.

Vice ordförande: Chatchada Wangkam, 0700383995, chatchada.w@outlook.com 

Sekreterare: Naomi Hailemeskale, 0722509672, naomihailemeskale@live.se

Kassör: Signe Nielsen, 0761348596, signe.nielsen@yahoo.se

Påverkansansvarig: Erik Jidéus,  0705924797, erik.jideus@gmail.com

PR-ansvarig: Noa Samenius, 0761869864, noa@samenius.se

Traditionsansvarig: Sofie Ho, 0761889640, sofiestromho@gmail.com

SAGA ansvarig: Karin Hahn, 0769477100, karin.hahn@hotmail.com

Föreningsansvarig: Dersim Esmaelzadeh, 0737483290, dersim.99@hotmail.com

 

Dela: