Elevkåren

Elevkåren är en fristående förening för skolans elever med syftet att bidra till en mer givande skolgång.

Elevkårens Webplats

Elevkårens styrelse 2020/2021

Elevkåren är en fristående förening för skolans elever med syftet att bidra till en mer givande skolgång.

Vill du komma i kontakt med styrelsen? Maila info@norraselevkar.se

Bienvenue Kulaluka – Ordförande
bienvenue.kulaluka@norraselevkar.se

Peter Hall - Vice Ordförande 
peter.hall@norraselevkar.se

Laura Lyall Folkman - Administrativ Chef
laura.folkman@norraselevkar.se

Nellie Andersson – Ekonomiansvarig
nellie.andersson@norraselevkar.se

Sofia Casselbrant - Idrottsansvarig
sofia.casselbrant@norraselevkar.se

Josephine Arnell - Traditionsansvarig
josephine.arnell@norraselevkar.se

Selma Phalén - Föreningsansvarig
selma.phalen@norraselevkar.se

Jonas Boghammar - PR-ansvarig
jonas.boghammar@norraselevkar.se

Cesar Molin - SAGA-ansvarig 
cesar.molin@norraselevkar.se

Sami Al Saati - Påverkansansvarig 
sami.alsaati@norraselevkar.se

Alexandra Nilsson - Medlemsansvarig
alexandra.nilsson@norraselevkar.se

 

Dela: